Facebook

Tel. +370 678 82727

“OTRUS” – ATVIRUKAI, ŠILKOGRAFIJA IR INTERJERO DIZAINAS. Žodis „otrus“ žemaitiškai reiškia „uolus, darbštus“. Uolumas, darbštumas, originalumas ir lankstumas – pagrindinės mūsų vertybės.

English Lietuviškai

Apie mus

Spausdinti puslapį

Uždaroji akcinė bendrovė „Otrus“  įsteigta 2009 metais.  Įmonės steigėjas ir vadovas Pranas Jokubauskas.
Bendrovės veikla – meninių atvirukų kūrimas,  gamyba ir prekyba (didmeninė ir mažmeninė). Mūsų įmonės atvirukai – tai dailininkų profesionalų autoriniai darbai.
2009 metais tiekėme produkcija daugiau nei 30 Lietuvos prekybos įmonių.
2010 metais įmonių, prekiaujančių mūsų atvirukais, skaičius peržengė 100.
Esant dideliai  mūsų gaminamų atvirukų paklausai planuojame plėsti savo produkcijos rinką ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos valstybėse.
Sparčiai augant įmonei siekiame išsiskirti originalumu, savitumu. Kuriamos naujos, originalios kolekcijos, siekiame patenkinti kiekvieno mūsų kliento norą.
Linkėjimus, padėką ar sveikinimus papuoškite „Otrus“ atviruku.  Dalelė meno ir Jūsų šilti linkėjimai pasieks artimųjų širdis.

Kita veikla – interjero dizainas. Galime sukurti išrankiausiam klientui tinkamą aplinką. Daugelį interjero dekoro elementų, faktūrų, baldų, šviestuvų kuriame ir gaminame patys.
Šilkografija- tai aukščiausios kokybės spauda ant tekstilės, popieriaus, medienos ir kitų medžiagų. Mūsų dizaineriams padedant įgyvendinsime užsakovų sumanymus.

marijus urbonas